0
Agnieszka & Adam
Agnieszka a Adam
Příběh dvou lidí
a jedné vize
Jsme Agnieszka a Adam, a Mybelka je náš první podnikatelský projekt. Zakládali jsme ji s myšlenkou šít kvalitní kabelky, které budete tvořit Vy samy. Chceme aby každý kus byl šitý přesně podle Vašich představ a nemusely jste tak dělat kabelkové kompromisy.

Za dobu existence naší značky jsme pro vás ušili tisíce kabelek a troufáme si říct, že jsme se dostali Češkám „pod kůži“. Všechny kabelky stále šijeme v malé rodinné dílně a všechny naše spolupracovníky se snažíme vybírat lokálně a zodpovědně.
Co je Mybelka
a kam směřuje?
V Mybelce si od začátku zakládáme na jedinečnosti a kvalitě. Dnes si u nás můžete vybrat z 15 tvarů kabelek, 28 kůží, 5 pásků, 2 barev podšívek a 2 odstínů kování. Dohromady existuje přes 7500 možností, jak si kabelku sestavit.

Našim hlavním posláním je, aby se každá z nás stala na chvíli návrhářkou. Věříme, že stačí mít jednu kvalitní a nadčasovou kabelku, se kterou si postačíme na dlouhé roky.
Příběh značky
Příběh značky
Mybelka logo Mybelka logo Mybelka logo Mybelka logo Mybelka logo Mybelka logo Mybelka logo
Často kladené otázky
Co by vás mohlo
zajímat?

Věříme, že tento přírodní materiál je cestou, jak být více “slow fashion” a nechat do svého šatníku proniknout kapku dnes tak moderní udržitelnosti. Když se o ni budete dobře starat, tak Vám vydrží opravdu roky a na rozdíl od většiny umělých materiálu vypadá s věkem pořád lépe a lépe. Myslíme, že jedná kvalitní a univerzální kabelka, může nahradit všechny ve Vašem šatníku.

Kabelky šijeme u našich sousedů v Polsku, kde má módní průmysl a šití dlouholetou tradici. Jelikož máme k Polsku blízko, tak jsme rádi, že můžeme takovým způsobem podpořit tamní rodinnou firmu, která pro nás šije kabelky ručně a do každé vkládá kus sebe. Záleží jim na každičkém detailu. Kůže pochází z velké části rovněž z Polska, některé pak z Itálie.

Na Vaší kabelce pracuje 8 - 12 lidí. Dáváme si záležet na detailech a proto je třeba si na kabelku počkat 3-4 týdny. Pokud se opozdíme o pár dní, nemějte nám to za zlé. Snažíme se, aby u Vás byla, co nejrychleji to jde.

Stav své objednávky můžete sledovat v sekci můj účet. Tam se dozvíte v jaké sekci dílny zrovna je a za jak dlouho bude u Vás.

Kůže je skvělým a dlouhodobým materiálem, který ale vyžaduje náležitou péči. Nemá ráda přímé slunce, vlhkost nebo jiné extrémní podmínky. Abyste poničení zabránily, doporučujeme kabelku pravidelně impregnovat. V sekci doplňky naleznete námi sestavené pečující balíčky spolu s návodem, co dělat, aby kabelka vydržela roky.

Kůže je přírodním materiálem a ve většině případů proto není ideální. Často se na povrchu mohou vyskytnout menší škrábance, které jsou ale naprosto normální a proto tyto “vady” prosím tolerujte. Pokud je však špatně něco jiného, podívejte se do sekce reklamační řád.

Pamatujte na to, že kůže zraje. Čím více kabelku používáte, tím více se mění, ale tím se stává více jedinečná. Při používání se na povrchu tvoří vrstva tzv. “patina”, která způsobuje, že je kabelka lesklejší a často i lehce změní barvu, oproti původní. Nošením pásek změkne a i kabelka se přizpůsobí Vašemu tělu.